facebook vkontakte google plus
 • Тел.: (097) 00-155-00
  Тел.: (093) 01-010-14
  Тел.: (032) 23-201-00
 • м.Львів, вул.Ген.Чупринки 3
  E-mail: 322log@gmail.com
Kosmetolohichni posluhy01 Kosmetolohichni posluhy09 Kosmetolohichni posluhy07 Kosmetolohichni posluhy05 Kosmetolohichni posluhy02
 
НОВОРІЧНІ ЗНИЖКИ ! 
 
До уваги клієнтів! Салон "ФЛІРТ" пропонує  НОВОРІЧНІ ЗНИЖКИ на косметологічні послуги:
 
15 % знижка на процедури
-чистка обличчя ультразвукова та мануальна;
-пілінги;
-татуаж брів,губ та очей;
-стимуляція росту волосся;
-профілактика  випадіння волосся;
-мезотерапія;біоревіталізація;
-ботокс;
-безін'єкційна,атравматична методика введення високоефективних сивороток фірми KLAPP;
 
20 % знижка на процедури
-масажі;
-SPA-процедури;
-чистка обличчя ультразвукова та мануальна;
 
Акції діятимуть до 1 січня 2017 року та розповсюджуються на подарункові сертифікати даних процедур
 

Косметологічні послуги

 

Виробник продукції KLAPP - німецький концерн KLAPP GROUP. Маючи в своєму розпорядженні дві власні лабораторії, компанія має можливість розробляти унікальні рецептури продукції з високою концентрацією діючих речовин, впроваджувати у виробництво останні розробки передових фармацевтичних фірм Німеччини, Швейцарії та США, проводити фундаментальні дослідження з вивчення механізмів взаємодії різних компонентів для отримання найкращого результату. KLAPP - прогресивний, завжди актуальний бренд: товарний ряд продукції постійно доповнюється (в середньому 22 новинки щорічно), а рецептури вдосконалюються з урахуванням новітніх розробок фармацевтично-косметологічної галузі. Але найголовніший наш козир - безпека продукції. Компанія KLAPP не тільки має сертифікати найсуворіших допусків до якості виробленої продукції (ці вимоги в Німеччині значно вищі, ніж загальноприйняті в Євросоюзі), але і самостійно ініціює додаткову перевірку своєї продукції, співпрацюючи з інститутами DERMATEST у Франкфурт-на-Майні і Мюнстері. Основна умова успіху продукції - її правильне застосування. Для навчання фахівців компанія KLAPP має інтернаціональний навчальний центр, дев'ять навчальних центрів у Німеччині, навчальні центри в усіх країнах, де офіційно представлена продукція KLAPP.

     

Всі продукти професійної косметики з Ізраїлю ONmacabim виготовляються у відповідності зі старовинними рецептами, які передавалися в родині засновників марки з покоління в покоління. З роками дана колекція рецептів поповнювалася, найменш ефективні засоби модифікувалися й удосконалювалися, або на їх зміну приходили більш дієві препарати. В результаті споживачі можуть випробувати на собі бездоганний продукт, який не має аналогів. В даний час лінійка продуктів сімейства ОНмакабім постійно поповнюються новими високоефективними засобами, над створенням яких трудяться одні з кращих фармацевтів і технологів Ізраїлю. В основі ізраїльської косметики ONmacabim лежать тільки натуральні компоненти і висококонцентровані рослинні екстракти. Вся косметика Onmacabim є гіпоалергенна, а результат від застосування стане помітний вже після першої процедури. При проходженні курсу таких процедур і правильному домашньому догляді вдасться виправити недосконалості шкіри, або позбутися від них назовсім.

 

АПАРАТ НС 3 МЕЗОДОКТОР АПАРАТ HC3 SKINSHOOTER MESODOCTOR + апаратно безінєкційна мезотерапія

Косметологічний апарат для безін'єкційного введення косметичних препаратів в глибокі шари шкіри. Принцип дії апарата - техніка електроосмоса і електропорації - фізіотерапевтичний метод застосування електроімпульсного струму, який відкриває канали кліткової мембрани на деякий період часу. Під впливом електромагнітних імпульсів високої частоти (до 3000 Гц) на мембрани клітин, в ліпідних структурах клітин шкіри утворюються специфічні канали (аквапоріни), за якими цінні активні компоненти і молекули води проникають в клітини шкіри і надають ефект корекції естетичних недоліків, впливаючи на клітинному рівні . По закінченні впливу електроімпульсів пори "закриваються" протягом приблизно двох хвилин.

Електропорація - процес контрольований, регульований і оборотний. Електропорація багаторазово (більш ніж у 400 разів) збільшує проникність клітинних мембран, дозволяючи вводити в шкіру цінні поживні речовини та амінокислоти, в тому числі і високомолекулярні склади косметичних засобів, розмір яких перевищує діаметр пор.

Глибина введення препаратів за допомогою апарату HC3 SKINSHOOTER MESODOCTOR + досягає 5 мм, а коефіцієнт корисної дії сироваток становить 92 і більше відсотка. Введені препарати затримуються в шкірі до 36 годин, забезпечуючи тривалий ефект процедури.

Головна відмінність безін'єкційної мезотерапії від класичної (ін'єкційної) мезотерапії полягає у відсутності пошкодження шкірного покрову, безпеці, нетравматичності та відсутності больових відчуттів.

Клінічні випробування апарату HC3 SKINSHOOTER MESODOCTOR + підтвердили те, що вже після першої процедури відбувається зменшення глибини зморшок до 20%. У разі проведення рекомендованого курсу процедур із застосуванням рекомендованих препаратів серії KLAPP CLINICAL CARE дана методика уповільнює процеси природного старіння, відновлює тонус шкіри і клітинну регенерацію, освітлює пігментні плями і зміцнює колагеновий каркас епідермісу, здійснюючи ефект безопераційної підтяжки шкіри.

 

Здоров’я та краса є невід’ємною частиною нашого життя, які повинні перебувати у гармонії.

Косметологія — комплексна наука, головна роль у якій належить знанням основ дерматології, оскільки шкіра, її будова, функції, вікові і статеві особливості є основним предметом інтересу косметологів. Крім того, косметологія неможлива без сучасних знань у галузі загальної біології, дієтології, біохімії, біофізики, фармакології.

Пілінги

Основна мета проведення мигдального, гліколевих, саліцилових та ін. ультразвукових пілінгів:

Ультразвукова терапія

Ультразвукові процедури (ультразвукова терапія) зручні й не викликають у пацієнтів ніяких болісних або неприємних відчуттів. Унікальні властивості ультразвукової терапії полягають у тому, що під її впливом розриваються зв’язки між клітками з порушеним обміном речовин і за рахунок цього відбувається очищення шкіри від ороговілого шару мертвих кліток. Невидимі хвилі під дією ультразвукової терапії допомагають косметичним засобам проникнути глибоко в шкіру й інтенсивно впливати на неї. При проведенні ультразвукової терапії відбувається не тільки очищення, але й зволоження шкіри, збагачення її киснем. Також здійснюється масаж не тільки тканин, але й окремих кліток. Ультразвукова терапія проводиться у три етапи: Ультразвуковий пілінг – очищуються пори, знімається верхній ороговілий шар епідермісу, підвищується тонус, поліпшується кровообіг. Ультразвуковий форез – сприяє глибокому проникненню лікувальних речовин у шкіру, що підсилює дію розчинів і сироваток. Ультравібромассаж – підтягує шкіру, тонізує м’язи, стимулює нервові закінчення. Показання: старіюча шкіра, постакне, себорейна шкіра, корекція тіла (целюліт 3-4 стадій), рубці..

Ультразвукова чистка

Ультразвукова чистка – вплив на шкіру обличчя високочастотним звуковими коливаннями, які активізують обмін речовин і стимулюють кровообіг. При цьому посилюється клітинний обмін речовин, починає активно працювати лімфатична система (система, за допомогою якої всі відпрацьовані шкідливі речовини виводяться з організму). Мікровібрація, здійснювана ультразвуком, виконує функцію мікро-масажу. Ультразвукова чистка дозволяє глибоко очистити шкіру від забруднень, ороговівшіх клітин, шкірного жиру, поту, комедонів, не пошкоджуючи при цьому верхнього шару шкіри і не залишаючи почервоніння і припухлості. При цьому активізується обмін речовин, утворення колагену і еластину, підсилюється регенерація (відновлення) тканин. Часто ультразвукову чистку проводять разом з ультрафонофорезом – поєднанням застосування ультразвуку та косметичних засобів. Вплив ультразвуком дозволяє лікувальним речовинам з крупномолекулярною структурою проникати в більш глибокі шари шкіри. Метод ультразвукової терапії найчастіше застосовується для старіючої шкіри і для лікування шкірних захворювань. Показаннями для ультразвукової чистки шкіри є:

Ультразвукова чистка є дуже ефективною при целюліті, фіброзі і ущільненнях тканин, порушення кровообігу і лімфовідтоку. Ультразвукова чистка забезпечує прогрів, глибокий мікромасаж, насичення тканин киснем, підвищує еластичність сполучної тканини за рахунок відновлення колагенових і еластинових волокон, що дає результат при млявій, в’ялій шкірі (ефект ліфтингу) у поєднанні з іншими процедурами.

Воскова епіляція

Воскова депіляція відома з давнини – саме за допомогою воскової депіляції жінки сходу робили своє тіло гладким і привабливим. З тих пір мало що змінилося – теплий або гарячий віск наносять на шкіру і після його застигання видаляють разом з волоссям за допомогою особливих серветок. Воскова депіляція – один з найбільш поширених способів видалення небажаного волосся, при якому цілісність волосяної цибулини залишається незмінною. Воскова депіляція досить ефективний і відносно недорогий метод видалення волосся, який дає тривалий косметичний ефект і виконується на будь-яких ділянках тіла. Регулярна воскова депіляція робить волосся більш м’яким і тонким.

Переваги воскової депіляції:

 

Послуги манікюру та педикюру

 • — Класичний обрізний і апаратний манікюр-педикюр
 • — Нарощування нігтів гелем, покриття нігтів гель-лаком
 • на 14 днів, корекція, зняття нашого покриття гель-лаком - БЕЗКОШТОВНА!
 • — Французький, художній і «акваріумний» дизайн
 • — Парафінотерапія, SPA-манікюр і педикюр
 • — Дитячий манікюр-педикюр
 • — Лікування мозолів і натоптишів: видалення мозолів.
 • — Обробка тріщин
 • — зняття пітливості, сухості ніг
 • — протигрибковий догляд
 • — підбір засобів для домашнього користування
 • — ремонт нігтя шовком + гелем
 • — корекція " кісточок " підбором ортезів
 • — корекція врослого нігтя ; тампонада

 

Шкіра - дзеркало здоров"я ! А гарні ноги - це здорові ноги ! Як це не дивно, але наші стопи це одна з найінтимніших частин нашого тіла ! Тому хороший догляд за ногами відіграє важливу роль в нашому житті.

Дозвольте Вашим коханим цілувати Ваші ноги !!!

 

Kosmetolohichni posluhy2_03 Kosmetolohichni posluhy2_05 Kosmetolohichni posluhy2_01 Kosmetolohichni posluhy2_02 Kosmetolohichni posluhy2_04

 

Візаж

Масаж:
- загальний
- антицелюлітний
- лікувальний
- ЛФК
- баночний 

Бікіні дизайн

      Елементи тимчасових прикрас по тілу та зона бікіні. 

БЕЗКОШТОВНА консультація косметолога та дерматолога

Kosmetolohichni posluhy3_04 Kosmetolohichni posluhy3_01 Kosmetolohichni posluhy3_05 Kosmetolohichni posluhy3_02 Kosmetolohichni posluhy3_03
 

Любіть своє тіло,турбуйтеся про нього-це дарунок Бога!