facebook vkontakte google plus
 • Тел.: (097) 00-155-00
  Тел.: (093) 01-010-14
  Тел.: (032) 23-201-00
 • м.Львів, вул.Ген.Чупринки 3
  E-mail: 322log@gmail.com

Перукарські послуги

 • — Жіночі, чоловічі і дитячі стрижки, зачіски і вкладки
 • — Святкові, вечірні, весільні подіумні, арт-стрижки, зачіски і вкладки
 • — Фарбування, хімічна завивка
 • — Ламінування і лікування волосся по всій довжині
 • — Професійні засоби для укладки і догляду за волоссям від

 

 

 

Perukarski posluhy01 Perukarski posluhy03 Perukarski posluhy02 Perukarski posluhy04
 

Сучасні перукарські послуги

Перукарські послуги – це особливий різновид мистецтва, який дозволяє підкреслити унікальність образу. Завдяки сучасним методикам та новим технологіям сьогодні створюються справжні модні шедеври, які щороку ми можемо спостерігати на модних показах. Всесвітньо відомі перукарі не перестають дивувати нас своєю майстерністю та неповторністю кожного нового образу. Крім врахування модних акцентних деталей, основним завданням професійного перукаря залишається максимально точне підкреслення індивідуальності. Нова зачіска має точно підходити під варіант одягу, а стильна стрижка має створювати необхідний образ.

Сьогодні існує безліч варіантів модних зачісок, але всі вони мають бути правильно підібраними. Врахування типажу обличчя та стилю у одязі дозволяють максимально правильно підібрати різновид зачіски, як на кожен день, так і для урочистої події. Вдала комбінація кольорової гами, стрижки та зачіски виступають гарантами впевненості в собі та гарного настрою.

Перукарня Львів

Перукарня «Флірт Салон» - це вдалий вибір для створення стильного та неповторного образу. Багаторічний досвід роботи та залучення нових методик та технологій перукарського мистецтва дозволяють створювати стрижки та зачіски будь – якої складності.

Кваліфіковані фахівці перукарні «Флірт Салон» під час роботи з клієнтами максимально точно враховують всі індивідуальні побажання та створюють справжній модний шедевр. Використання тільки професійних перукарських засобів та дотримання основних правил перукарської fashion-індустрії виступають гарантами отримання бездоганного кінцевого результату. Професійні майстри перукарні «Флірт Салон» швидко та якісно створять бажаний варіант стрижки або зачіски та нададуть необхідні рекомендації. Гармонійне поєднання високої кваліфікації перукарів та більш ніж доступної цінової політики приємно здивують та подарують тільки приємні враження від перукарні «Флірт Салон»

Перукарня «Флірт Салон» - це сучасні перукарські послуги у Львові від кращих професіоналів.